×

Hakkımızda

Car İstanbul A.Ş , uzun yıllardır hizmet veren uzman kadrosu ve çözüm ortaklarıyla danışanlarına hizmet vermektedir. Şirketimiz, bünyesinde çözüme kavuşturduğu dosyalarla danışanlarına karşı titiz, şeffaf ve hızlı hizmet verdiğini kanıtlamış olmakla birlikte halen trafik kazası veya iş kazası mağdurlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Car İstanbul A.Ş , her geçen gün biriken tecrübesi ve uzman kadrosuyla faaliyetlerini kurulduğu günden bu yana kesintisiz sürdürmektedir. Şirketimiz tarafından süreç yönetiminde delillerin toplanması, epkrizlerin değerlendirilmesi, kusur durumlarının tekrar bilirkişi gözetiminde değerlendirilmesi ayrıntılı dosya analizi ve takibi, şeffaf bir şekilde danışanlarının her durumda anında bilgilendirilmesi ve sürecin mümkün olan en kısa zamanda sonuçlandırılması noktası temel prensip olarak belirlenmiştir.

Günümüz şartlarını yakından takip eden ofisimiz, her dosyayla özel olarak ilgilenmekte ve somut olayın özelliğine göre en hızlı ve faydalı süreci danışanlarının bilgi ve tercihleri doğrultusunda yürütmektedir.

Car İstanbul A.Ş olarak, danışanlara delil ve ispat noktasında da profesyonel destek sunulmaktadır. Ofisimiz sürecin evrak ve delil toplama yükünü danışanın üzerinden almaktadır. Amacımız danışanların mağduriyetlerinin giderilmesi için en kısa ve en uygun çözümü bulmaktır.

Alanında kalifiye bedensel hasar uzmanlarımız ve çözüm ortaklarımızdan oluşan kadromuzla danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. İhtiyaçlarınız ve sorularınız için Ofisimizle istediğiniz zaman iletişim kurabilir, dosyanızın son durumu hakkında bilgi alabilir veya başvuru taleplerinize ilişkin fikir danışabilirsiniz. Başvurularınızın tek elden, hızlı ve uzman kadrolarımızca yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu kategoride içerik bulunmuyor.